قوانین و مقررات

قوانین و مقررات:

  • استفاده از آموزشهای خریداری شده ، فقط برای خریدار مجاز میباشد و انتشار آموزشهای غیر رایگان، به هر نحوی،شرعا و قانونا مجاز نمیباشد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
  •  تمامی فعالیت‌های وب‌سایت English day، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود. 
  •  وب‌سایت  English day اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم برای عکس‌العمل را به آنها بدهد. 
  • وب‌سایت  English day متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم‌گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و در جهت رفع ابهامات کاربران تلاش کند.


 

جزئیات حفظ حریم خصوصی

اطلاعات شخصی:

اطلاعات فردی نظیر نام و نام خانوادگی، نشانی محل سکونت ،  شماره حساب بانکی و رمز عبور مشتری ها و استفاده کنندگان از نرم افزارها نزد ما محفوظ است و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت .

امنیت و محرمانگی : 

ما برای جلوگیری از , از بین رفتن, سوء استفاده ,دستکاری غیر مجاز, اطلاعات کاربران و مشترکین وب سایت , از معیارهای امنیتی فنی مناسبی جهت حفاظت از اطلاعات تحت کنترل خود استفاده می نماییم . همچنین کلیه اطلاعات موجود در وب سایت متعلق به کاربران نیز در محیطی امن نگهداری و استفاده می شوند .اطلاعات مشترکین , کاربران و اطلاعات مربوط به نحوه استفاده آنها از وب سایت به هیچ عنوان به شرکت های تبلیغاتی یا اشخاص جانبی به منظور مصارف تبلیغاتی, تجاری و بازاریابی قرار نخواهد گرفت. ما به هیچ عنوان اطلاعات تماس شما را بدون هماهنگی با شخص شما در اختیار هیچ شخص یا شرکتی قرار نخواهیم داد مگر اینکه شخص یا شرکت مورد نظر جزء همکاران وب سایت باشد.  

اطلاعات قابل شناسایی :

در صورت نقض قوانین کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران(نقض امنیت ملی و مسائل سیاسی مربوطه) ,ما اطلاعات شخصی شما را در صورت نیاز مراجع ذیربط قانونی و با در دست داشتن حکم قانونی , دادگاه های دولتی و مراجع قضایی در اختیار آنها قرار خواهیم داد . ما اطلاعات تماس شما را تحت شرایط خاصی و در صورت نیاز در اختیار وب سایت ها و یا افرادی که تحت نظر وب سایت فعالیت می کنند قرار خواهیم داد .

اطلاعات بدون نام و مشخصات :

برای اطلاع از وضعیت وب سایت , ما اطلاعات خلاصه و مختصری را در قالب گزارش آماری در مورد محتوای وب سایت , شیوه فعالیت , علاقه مندی های کاربران , سلایق کاربران , اطلاعات ترافیکی وب سایت و بازدیدکنندگان وب سایت را برای خود تهیه خواهیم کرد. این گزارش ممکن است در جهت بالا بردن ترافیک وب سایت در اختیار برخی وب سایت های خاص از جمله موتورهای جستجو , قرار گیرد .ما تعهد می کنیم که در این گزارش ها هیچگونه اطلاعات شخصی مربوط به کاربران وب سایت قرار نداشته باشد.

سایر اطلاعات ارائه شده توسط شما:

در برخی ازنرم افزارهای ما، دسترسی به موقعیت مکانی حدودی شما عزیزان قرار داده شده است که این دسترسی تنها برای ارسال بهینه پیشنهادهای آموزشی با توجه موقعیت مکانی شما عزیزان است و به هیچ عنوان غیر از این استفاده ای نخواهد داشت . 

پیام های پیشرفت وب سایت و اپلیکیشنها :

ما برای کاربران وب سایت و نرم افزارهایمان بصورت زمانبندی شده اطلاعاتی از قبیل : امکانات جدید وب سایت یا اپلیکیشنها , خبر های دنیای فناوری اطلاعات , مقالات و آموزش های جدید و اطلاعاتی از این قبیل را از طریق ایمیل یا نوتیفیکیشن ارسال می کنیم .  در صورت عدم تمایل شما به دریافت اینگونه اطلاعات می توانید به قسمت تماس با ما در وب سایت یا اپلیکیشن مراجعه کرده و درخواست عدم ارسال مطالب را به مدیران وب سایت ارسال نمایید.

چرا به آدرس ایمیل شما احتیاج داریم؟

هنگامی که شما در وب سایت ما ثبت نام می کنید ما آدرس ایمیل شما را جمع آوری می کنیم. آدرس ایمیل شما ممکن است برای مدیریت حساب شما بکار برده شود(برای مثال درصورتیکه پسورد خود را فراموش کردید، پسورد شما به آدرس ایمیل شما ارسال می شود). اگر شما از ما و یا از طریق وب سایت ما محصول و یا خدماتی را خریداری کنید، ممکن است برای تایید سفارشات شما از آدرس ایمیلتان استفاده کنیم. اگر شما تغییراتی در پروفایلتان ایجاد کنید و یا درباره خدمات ما اطلاعاتی بخواهید ما برای تایید تغییرات و همینطور ارسال اطلاعات مورد نظر شما به آدرس ایمیتان نیاز داریم .ما ممکن است برای آگاه کردن شما از اخبار و تغییرات جدید نیز از ایمیلتان استفاده کنیم، برای مثال ممکن است نحوه دسترسی شما به خدمات آنلاین ما تغییر کرده باشد ویا خدمات جدید و پیشنهادات خاصی در وب سایت ما ارائه شده باشد که ما فکر می کنیم برای شما جالب خواهد بود.